+420 732 935 406

Lokalita

Lokalita spojuje výhody klidného bydlení v rodinném domě na vesnici, ale zároveň velmi blízkou dostupnost velkých měst jako jsou Pardubice (9 km), Hradec Králové (11 km) či Praha (cca 1 h. autem). 

Obec pořádá spolkové akce i aktivity pro rodiče s dětmi i dospělé, nachází se zde veškerá občanská vybavenost i pravidelné autobusové spojení. 

Dřítečí prochází dopravní komunikace 3.třídy ve směru do Hradce Králové a Pardubic. Zhruba 11 km daleko se nachází rozestavěná dálnice D35 (Praha-Hradec Králové-Trutnov-Polsko).

 

Blízká dostupnost velkých měst.

Pravidelné autobusové spojení.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost.

Sport a relaxace

Kromě nádherné přírody a okolních historických památek nabízí přidanou hodnotu i blízkost golfového areálu s 18-ti jamkovým hřištěm, které pravidelně hostí turnaje European Challenge Tour. Golfový resort disponuje i špičkovou vybaveností relaxačních aktivit: od restaurace, tělocvičny, tenisových kurtů, cyklostezky až po wellness SPA.

Nákup nemovitosti v Green Resort Kutná hora uspokojí nejvyšší nároky na malebné, klidné a zároveň moderní bydlení současnosti! Je to i skvělá investiční příležitost, která v dané lokalitě těžko najde konkurenci...